Uus Paneel Test Vahend LED LCD Ekraani Tester TV/Arvuti/Sülearvuti Remondi-Ehitatud Inverter-55 Tüüpi Programmi Toetus 7 -84 Tolli

m123

Uus toode

€15.25 €11.74

Uus Paneel Test Vahend LED LCD Ekraani Tester TV/Arvuti/Sülearvuti Remondi-Ehitatud Inverter-55 Tüüpi Programmi Toetus 7 -84 Tolline LVDS Erilist Meelespea: 1. Palun ärge ühendage seade, ühendage see ja seejärel lülitage see välja.Vastasel korral võib see põletada või seadme ekraani.Põletamine seadme eest teatud kulud.Ekraani pinge kasutajaliides on täielikult kaitstud, kuid kui ekraani pinge on korrigeeritud valesti, Et põletada ekraan, mis on, kui see on 3.3 V või 5V ekraan, ekraani pinge on kohandatud nii, et 12V, ekraani põletatakse otseselt, palun kindlasti pöörata tähelepanu, et see sõber on veel üks eriline meeldetuletus, Palun kasutage 12V-19V 4A või 5A toide toide.Ei ületa 19V.Muidu, ekraani põles maha. 2. Palun kasutage standard LVDS ekraani line universal juhatuse või universaalne pardal.Ärge kasutage ekraani line originaal pardal.Muidu, seadmete või ekraanil on läbi põlenud ja seadmete tootja ei põletada.Sest isegi kui sama mudeli ekraani, juhatuse toodetud erinevate tootjate poolt ei ole sama, see määrab ka interface määratlus juhi juhatuse ekraani rida ei ole sama, nii joon, et ekraani rida ei ole sama, näiteks, sama 32 Haier ning Hisense LCD TV, sama ekraan, aga juhatus ei ole sama, mis määrab mõiste ekraani liides need kaks marki ei pruugi olla sama, nii et kahe ekraani read ei ole universaalne, mitte standard LVDS ekraani rida, see peab pöörama tähelepanu.

1. Toote Ülevaade T-60s universaalne LVDS tester ekraan, integreeritud kuni 100 liiki ekraani parameetrid, sisseehitatud tehase-taseme erialane test ekraan, täiuslik short-circuit kaitse disain, on kõige toetatud ekraani turul, kõige ühilduv, lihtsaim operatsiooni universaalne tester toetab peaaegu 5.6-84-tolline 95% LVDS ekraanid ja saab toetada vertikaalne ekraani resolutsioon testid ühise väike-suurus LVDS liidesed, nagu Google ' i esimese põlvkonna ekraani 800x1280. 1. Toetust LVDS liides horisontaalne ekraani resolutsioon ja vertikaalne ekraani resolutsiooniga ekraan, maksimaalne toetuse 2048 × 1536 resolutsioon, dual channel 8 bitti (24 bit); 2. sisseehitatud LCD ekraan LED backlight konstantset voolu allikas vaikimisi pidev vool on 120mA, adaptiivne suurendada, maksimaalselt suurendada pinge on 30V, toetada LED + / LED - positiivne ja negatiivne lühisekaitse alarm, 30V ülepinge kaitse.Vaikimisi praegune kohaneb ekraani suurus (5.6 cm - 17.3 tolli); 3. sisseehitatud erinevaid tehases tasandil professional LCD ekraan avastamise ekraan, väga mugav tuvastada eri tüüpi halb LCD ekraan; 4. sisemise integratsiooni erinevaid resolutsioon programmid, vastavalt ekraani resolutsioon süttib LCD testi; 5. Tester väljund liides on lühike-circuit kaitstud.Iga liides vastab short-circuit-kood.Kui lühistatud, et summeri signaali, toite märgutuli hakkab vilkuma, ja digitaalse toru näitab, mille kasutajaliides on lühistatud. 6. ekraani parameetri valiku digitaalse toru digitaalne ekraan automaatselt pea meeles, et toetada digitaalse toru ühe kohaline ja kümme kiire seaded; 7. Välimus suurus: 155mm X 105mm X 22mm, oksüdatsiooni protsessi alumiinium korpus; 8. sisend võimsus: 12V-19V sisend (praeguse suuruse saab valida vastavalt üldise energiatarbimise ekraani), valige 12V / 3A-4A alla 27 tolli, 32-tolline TV ekraan, toide valige 19V/2A või rohkem sisend.TV ekraanid üle 32 tolli, toide 12V-19V/2A-5A saab valida.(12V 5A täis-praegune võib olla ka riigi uue versiooni kasutajaliides kaitse chip, seal on pingelangus läbi liidese kaitse tuum, 12V toide sisse umbes 10V sõita ekraani pinge välja, 19V arvesse 12V juhtida ekraani pinge välja, üldiselt 12V juhtida ekraani pinge eespool 9.5 V saab normaalselt tööle, palun ära muretse selle pärast).

Praegune ekraani mõõtevahendi turule on alates väikestest kuni suurte, näiteks, 56 koodi, hiljemalt üks vaid tuleb kohandada nii, et 5 kümme numbrit saab reguleerida kuni 6 või ei, kuid praegune ekraan mõõtmise seadme turule tuleb korrigeerida 56 56 ja 56 korda. 5. Uus LCD ekraan mõõtevahendi kaasas LED korduva pardal, mis on pidev praegune juhatus, kui väljund pinge on kuni 35V, 120MA praegune ja kehtiva ekraani mõõtevahendi turule ei ole pidev praegune juhatus, mis on korduva pardal. 6. Uus LCD ekraan mõõtevahendi LVDS ekraani line interface on professionaalne kaardi pesa, mida saab lisada ja eemaldada mitu korda, et vältida painutamine nõelad, kuid praegu ei ole ekraani mõõtevahendi turule, ainult topelt rida 30 cm. 7. Uus LCD ekraan mõõtevahendi võtab täielikku liides circuit lühise, avatud uue ajastu LCD-ekraani kaitse, mitte ainult ekraaniliini lühise kaitse, kõrgepinge juhatus, suurendada juhatuse ja muu liides lühis kaitseb ka, erinevates kohtades lühis kiire eri kood , ajastu kaitse on täielikult avatud, ja praegu ekraani detektorid turul on ainult ekraani liiniga, ja ei saa tõesti ei põle ekraani. 8. Uus LCD ekraan detektor integreeritud ekraani parameetrid on kiiresti seadistada ja salvestada automaatselt.Unikaalseid Oskusi: (muud ekraanid ei ole saadaval) 1. Tõeline 60 liiki ekraani parameetrid, iga tüüpi ekraani parameetrid on testitud, kopeerimise asemel üks resolutsiooni välja kolme liiki ja nelja liiki 60 liiki või rohkem. 2. Madalaima resolutsioon 640X480, kõrgeima eraldusvõimega, 2048X1536, ületades kõik jooksvad ekraani tester turul (suurim resolutsioon on 1920X1080 ühise ekraani näidised), aluse testimine 4K ekraanid tulevikus. 3. 14 professionaalsete ekraani test ekraanid uue LCD ekraani tester, ja praegu on ainult 8 katse ekraanid turul. 4. Uus LCD ekraan mõõtevahendi korrigeerib resolutsioon kood, mis on üks number ja kümme numbrit vastavalt.Funktsioon ei ole ainult kood, mida on korrigeeritud seekord.Kui toide on välja lülitatud ja seejärel sisse lülitatud, viimane kood ekraani parameeter on automaatselt taastatud, ja praegune ekraan on turul.Vahend ei ole seda funktsiooni. 9. Uus LCD ekraan ekraan toetab meie LVDS 4K adapter juhatuse ja LVDS, et EDP adapter pardal. 10. Uus LCD ekraan mõõtevahendi PCB circuit board kasutab sõjalis-klassi trükkplaadi disain, kondensaator kasutab solid capacitor, hästi töötada, millel on piisavalt materjali, rohkem kui ükski LCD ekraan tester turul. 11. Uus LCD ekraan detektor võib kohandada resolutsioon kood otse võimu kohta riigi signaali allikas kiip on automaatselt lähtestada, ja muud koodi turul on vajutada lülitit sisse lülitada ja uuesti maha, käsitsi lähtestamine ekraan katse.Pilt. 12. Uus ekraani detektor, toetab square ekraan, lai ekraan ja tugev ekraani.Ekraani detektor turul ei saa toetada ekraani.

  • Toode 5: kõrge rõhu juhatuse 3tk
  • Toode 4: EU Pistik
  • Toode 2: Ekraani test rida 14/tk
  • Väljundi Tüüp: -
  • DIY Tarvikud: ELEKTRILINE
  • Toode 1: T-V18 LCD-TESTI TÖÖRIISTA 1/tk
  • Toode 3: 12V4A adapter 1/tk
  • Mudeli Number: Kuuenda Põlvkonna

Märksõnad: lcd ekraan tester, eelsoojendama, 220v led paneel, tkdmr tv160, universaalne led tv backlight tester, led test, lcd tester, elektri-võrgu tester, digitaalne rcd tester, multimet.

Kommentaarid

Julien7603
2020-12-11
5/5
Good product, arrived just like the description
Japcferrari
2020-10-27
5/5
It came very fast. All correct, as detailed in the seller's description. The looks of the team are sensational. Just need to prove it.
Noahkiss101
2020-12-26
5/5
Delivered quickly, the quality is good, works fine. Thank you! Recommend!

Seonduvad tooted