Jõusaal Timer Remote 1.8 tolli Kell Kodus Jõusaal LED Wall Mount Countdown/Kuni Taimer Sport Koolituse --USA Pistik

m170

Uus toode

€71.37 €46.39

1. Stopper, toetab kuni 99 minutit, 59 sekundit ja 99 millisekundit;

2. Positiivseid ajastus, toetab kuni 99 minutit ja 59 sekundit positiivne ajastus.Teil on võimalik määrata aeg lõpetada tagaplaanil, alustada loendamist 0, ja peata automaatselt määratud ajal.Näiteks saate seada 10-minutiline taimer, kasutage kaugjuhtimispulti, et sisestada 10:00 ja vajutage kinnitamiseks nuppu, kella automaatselt ekraani 00 00, vajutage start nuppu, et alustada ajastus kell 00:00 ja peatus automaatselt kell 10:00;

3. Countdown, toetab kuni 99 minutit ja 59 sekundit taimer.Saate määrata mis tahes ajal, vahel 99:59 ja 00:00 taimeri käivitamiseks.Näiteks selleks, et valida 30-minutiline taimer, saate kaugjuhtimise sisend 05:00, vajutage kinnitamiseks nuppu ja taimer näitab 05:00, vajutage nuppu start, timer algab loendamine alla 5 minuti.Taimeri lõpeb kell 00:00.

4. Kella funktsioon.Toetust 12/24 tunni süsteemi tegelik hind, mida näidata.H1 esindab 24 tundi ekraan, H2 moodustab 12 tundi ekraan.Kaugjuhtimispulti saab kasutada, et aktiveerida vaheldumisi eri kuvamise režiimi;

5. Asendusliikme ajastus.See funktsioon on ka peamine funktsioon on see kell.Kasutajad võivad kasutada seda ajavõtu päevas fitness tegevust.Asendusliikme ajastus on jagatud koolituse aja ja puhkuse ajal.Koolituse aeg on tähistatud märkega F ülejäänud ajal tähistatakse C. Iga komplekt ajakava saab hoida eri kiirklahvid.

Näiteks kolme rühma eri ajastus meetodeid saab salvestada kolme otsevaliku klahvid 1, 2 ja 3. Kui kasutate seda, lihtsalt vajutage kiirklahvi ja seejärel vajutage start nuppu, mis vastab seadistatud aeg hakkab jooksma.Toetab kuni 10 rühmad vaheldumisi ajastus ja kiire salvestada.Kella on ka kaks põhilist fitness asendusliikme ajastus sisseehitatud, TABATA ja FGB režiimid.Lihtsalt vajuta vastavat TABATA või FGB klahvi, et sisestada vastav timingmode.

See toode on kontrollitud kaugjuhtimise teel, mida on lihtne kasutada, mugav ja praktiline.Toode on varustatud konks, mida saab seinale kruvidega, ja installeerimine on väga lihtne.See võib asetada ka otse lauale või maapinnale.Sõltumata sellest, kodu, fitness, sport, koosoleku ajakava, jne., see on väga hea valik.

Pistiku Tüüp:USA Pistik,see kehtib ka Kanada, India,Mehhiko, Tai, Usa, Filipiinid,Taiwan ja nii edasi.

värv:must

Materjal:plastik

suurus:27cmx8.8cmx3cm

Pakendi Sisu:

1x Jõusaal Taimer

1x Power Adapter

1x Kasutusjuhend

1x Kaugjuhtimispult

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

  • värv: Valge
  • Aku maht: 1500 mA
  • Aku: laadimine USB liides
  • Andur: 6-telg güroskoop pööramine
  • Objektiivi Läbimõõt: 3.9 mm macro objektiiv
  • Materjal: ABS
  • Päritolu: CN(Päritolu)

Märksõnad: eu pistik taimer, casio smart, pesa aeg, taimeri lüliti, crossfit taimer, taimer, casio, tabata taimer, casio veekindel, jõusaal taimer.

Seonduvad tooted