Fikseeritud Tüüp Multi-spindli Pea/piiratud liikumisvõimega-2 258-120mm Multi Spindel Puurida Heads/Saab kohandada/Ajustable Spindel puurpead

m709

Uus toode

€465.14 €372.11

Multi Spindli Pea on hästi kavandatud peaaegu igat liiki puurimine andtpping masinad.Multi Spindli Pea on suurendada oma toodangut nii palju spindel teil suurendada ja komponentide üks kinniti ja liigile teha nagu puurimine,koputage,countersink,hõõritsemine ja burnishing.Multi Spindel Pead on parim viis teha puurimis-ja koputage siis, kui kere on lähedal.

Ajustable Multi-spindli puurpead saabkasutada paljude komponentide,kus saab muuta center kaugus mõned vahemikus.See suurendab teie puur võimsus üksik eriotstarbeline masin.

Meie Mitu Spindli Pea on kõrge kvaliteediga ja hind on taskukohane.Võlli ja hammasrataste on raske ja maa oma parima jõudluse.Ajustable Mitu Spindli Pea puurimiseks ja keermestamiseks saab esitada viivitamatult, kuid Fikseeritud kaugus või eriotstarbelised peab olema projekteeritud ja valmistatud.See võib võtta aega kolm kuni neli nädalat aega, sobivad adapterid.Nad on freesitud umbes kaks nädalat.

Kirjeldus:

Toote Nimetus:Fikseeritud Tüüp Multi-Spindli Pea

Toote Nr.:PRM-2(28-120)

Tüüp :Ajustable

Puur Võimsus:dia2-10

Koputage Võimsus:M2-M10

Minimaalne Vahemik:dia28mm

Suurim Valik:dia120mm

N. W/G. W:2.1 kg/3kgs

Toote Näidata:

Mutilple Spindel Juhid on mõnikord viidatud kui:klastri harjutused,tandem harjutused,või gang harjutused.Multi Spindel Puurida Pead koosneb alumiinium valu, mis on täpselt freesitud.Kõik pöörlevad osad on karastatud ja lihvitud.Muutus üle PCD spindel saab määrata, lihtsalt ja täpselt, mida kinnitusseadmed.Spindli joosta vardale ja tugilaagrid.Puuri revolutsioon on tavaliselt identne masin p / min,see võib erineda vastavalt puurimine nõue.

Multi-Spindli Pead saaks peaaegu kohe topelt-või kolmekordne oma puurtornid poolt üheaegselt puurimine countesinking,hõõritsemine või koputage kaks või rohkem auke üks operatsioon.Multi-spindli Pea on osutunud kõige mitmekülgsem meetod puurida ja/või koputage lähedal vahedega augud.

Ajustable Multi-spindli Juhid sobivad võrdselt jaotunud auk mustrid ainult.Nad on kõige paremini väike maht tööd, kui nõuded muutuvad aeg-ajalt.Nad võivad olla kohandatud peaaegu iga masin.Kõik spindlid tegutseda samasse sihtkohta, mis on ka pööratav.

  • Tüüp:
  • Suurim Pöördemoment: 0
  • Sõidukiirus: 0
  • Mudeli Number: PRM-2
  • Koputage Võimsus:
  • Minimaalne Vahemik:
  • Puur Võimsus:
  • Taotlus: Puurimine
  • Drive: PUUDUB
  • Suurim valik:

Märksõnad: koputage square peaga kruvi, cnc multi spindel, mill spindel, spindl, puurpea spindel, koputage kruvi torx peaga, cnc puur spindel, cnc puur mootor, cnc mootoriga spindli ruuter, sulg spindel.

Kommentaarid

Luiza772
2020-12-03
5/5
I recommend the product successful as described

Seonduvad tooted