HDD PCB LOOGIKA JUHATUSE LIIGE/JUHATUSE NUMBER:100724712 REV A

m816

Uus toode

€8.61 €5.08

HDD PCB/Loogika Pardal.Juhatuse Number: 100724712 REV A , Kõvaketas ei kuulu.

Pcb number positsioon:

Pange Tähele:

1.Need lauad on kasutatud trükkplaadi komponentidega, mis ei kuulu, kasutajaliides ei ole vaheaega.

2. Kõik PCB-d on testitud enne shipping.Kui PCB on vigane veo ajal, palun teavitage meid kohe pärast seda, kui teie seda saanud.

3. Kui te ei ole kindel PCB ühildub teie HDD või mitte.Võtke meiega ühendust

Varuosa PCB ainult võimalik lahendada probleemi, mis on põhjustatud PCB vigane ja HDD rikete ei ole alati põhjustatud PCB vigane.See PCB ei ole garanteeritud, et määrata oma HDD.Peamine Töötleja IC: 88I1067-RAH2 (Nii IC on omavahel ühilduvad) HDD Mootori Combo IC: UP08 SH6966A (Nii IC on omavahel ühilduvad) Juhatuse Number: 100724712 REV A (Palun veenduge, et teie originaal PCB pardal number on sama, mis meie PCB)

Märkused: Kui teie HDD firmware, kuupäev kood ja ala kood on erinev.Saate vahetada BIOS-i kiip algsest PCB asendada PCB, et teha asendamine PCB kooskõlas oma HDD.

Asukoht BIOS:

Kui teil on vaja meie abi, et vahetada BIOS-i kiip PCB, palun võtke meiega ühendust.Aitäh.

Tähelepanu: Asendamine PCB ainult võimalik lahendada probleemi, mis on põhjustatud PCB vigane.Kui teie HDD, millel on järgmine probleem:-

Sümptomid rike: kõvaketas võimu tavaliselt (nr tiksub müra, vead jne), kuid ei tunne arvuti kõvaketas võimu tavaliselt ja olla tunnustatud õigesti, kuid on aru suurus on 0 baiti kõvaketas power-up, kuid aruande SMART vigu boot

Varuosa PCB ei pruugi lahendada eespool nimetatud probleem.Nende probleem on põhjustatud HDD firmware rikutud.

  • Demo Juhatuse Tüüp: FPGA
  • Brändi Nimi: Henrylian
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Sertifitseerimine: PUUDUB

Märksõnad: altera fpga, 6WD auto, arendada juhatuse fpga, xilinx fpga, 4wd mootor, juhatuse fpga, xilinx, poach, 512mb, f w.

Seonduvad tooted